warunki prawne
Wszelkie informacje i elementy graficzne (logo, zdjęcia, elementy wizualne, itp.) wymienione w dziale INFOCENTER muszą być wykorzystywane zgodnie z następującymi uwagami odnośnie praw własności intelektualnej.
Uwagi o prawach własności intelektualnej
Nazwa i logo Hoop Polska Sp. z o.o. i wszelkie inne materiały, które można pobrać z serwisu , podlegają ochronie w zakresie praw autorskich lub stanowią inne formy własności intelektualnej Hoop Polska. Użytkownik tych stron i organizacja, jaką reprezentuje (w niniejszym dokumencie określani w drugiej osobie liczby pojedynczej), mogą wykorzystywać elementy stanowiące własność intelektualną Hoop Polskatylko pod warunkiem, że:
- Nie uszkodzisz, zniekształcisz lub zmodyfikujesz własności intelektualnej Hoop Polska. Umieścisz opis, etykiety i noty określone przez firmę na wszelkich materiałach wykorzystywanych w powiązaniu z własnością intelektualną Hoop Polska.
- Na żądanie przedstawisz Hoop Polska, bezpłatnie, reprezentatywne próbki materiałów obrazujące własność intelektualną firmy, w celu zapewnienia firmy o przestrzeganiu tych warunków.
- Pamiętasz, że Hoop Polska jest właścicielem własności intelektualnej Hoop Polska, i zgadzasz się, że nie będziesz czerpać żadnych praw z tytułu tej własności intelektualnej.
Zgoda na wykorzystanie własności intelektualnej Hoop Polska może być cofnięta w przypadku, gdy wykorzystasz ją w sposób powodujący niejednoznaczność lub wprowadzający w błąd czytelników w odniesieniu do relacji pomiędzy Hoop Polska i autorem; lub w związku z jakimikolwiek materiałami pornograficznymi lub działaniami niezgodnymi z prawem; lub w sposób, który może być szkodliwy dla publicznego postrzegania Hoop Polska.